Randevu Alma Bilgiler

Danışmandan Randevu Almak İçin Kayıt Olmak Gerekiyor mu?

Hayır gerekmiyor. Danışmalardan randevu almak için öncesinde canlidanisman.com a herhangi bir üyelik oluşturmanıza gerek yoktur. Randevu alma esnasında cep telefon numaranız doğrulanır ve son aşamada ödeme işlemi yapılır ve randevunuz oluşturulur. Randevu bilgileri sms ile iletilir.

Danışmandan Randevu Nasıl Alınır?

İstediğiniz Kategoride yer alan danışmanı seçebilir, seçtiğiniz danışmanın müsait olduğu saatleri görüp randevu almak için “Randevu Oluştur” a tıklayınız ve danışmanlık süre seçimi yapınız. Bilgilerinizi girdikten sonra cep telefonunuzu SMS ile Onaylayınız. Danışmanlık ücret ödeme sonrası randevu bilgileriniz SMS ile hem size hem de danışmana iletilir.

Ödeme Alma Sistemi Güvenli Midir?

Canlidanisman.com TCMB tarafından denetlenen “ Pay TR Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş. üyesidir ve pay tr firmasının güvenli altyapısını kullanarak Kredi Kart İle Ödeme Alır. Pay Tr lisanslı bir elektronik para ve ödeme hizmetleri sağlayan bir kuruluştur.

Kredi Kartı Dışında Bir Ödeme Yöntemi Var mıdır?

Canlidanisman.com banka hesaplarına Havale-EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

İptal Edilen randevunun Ücret İadesi Nasıl Yapılır?

Danışan veya danışman tarafından iptal olan hizmetin geri ödemesi , ödeme yaptığınız bankaya bağlı değişmek ile birlikte 14 iş günü içerisinde iade edilir.

Danışman Önceden Bilgi Vermeksizin Görüşmeye Katılmazsa Ne Olur?

Danışman randevuyu önceden iptal etmeksizin görüşme başladıktan sonra 10 dk içerisinde randevuya gelmezse, randevunuz otomatik olarak iptal edilir ve randevu ücreti tarafınıza iade edilir.

Randevu Alan Kişi Haber Vermeksizin Görüşmeye Katılmazsa Ne Olur?

Alınan randevuya danışan kişi belirlenen tarih saatte Görüşmeye katılım sağlamazsa 10 dakika beklenir ve görüşme iptal edilir. Danışmanın programına göre 2.bir randevu tarihi belirlenir.

Alınan Randevuya Katılım Öncesi Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Danışman ile olan randevunuza katılım sağlamadan önce kullanacağınız cihazın;

  • İnternete bağlanan bir cihaz olup olmadığını kontrol edin.
  • Cihazınızın internete bağlanıp bağlanmadığını kontrol edin.
  • Randevu tarih - saatinde kullandığınız cihazın internetinin açık olduğundan emin olun.
  • Cihazınızın kamera ve mikrofonu olup olmadığını kontrol edin.
  • Kamera ve mikrofonun çalışır durumda olup olmadığını test edin. 

 

Online Randevuya Nasıl Katılım Yapılır?

Randevu alma esnasında girdiğiniz cep telefon numarasına gönderilen SMS de link ve şifre yer alır. Randevu tarih – saatinde linke tıklanır ve açılan yerdeki ilgili bölüme şifre girilip görüntülü görüşmeye başanır.

 

Danışman - Danışan Görüntülü iletişim

canlidanisman.com özellikleri arasında yer alan görüntülü görüşme ile danışman ile danışan kolayca iletişim kurabilir.

Randevu oluşturma sonrası danışan ile danışman cep telefonuna gönderilen sms de görüntülü/sesli görüşme linki yer alır bu linke tıklanması sonrası açılan bölüme sms de yer alan şifre girilir ve görüşme başlar.

Eğer görüntülü görüşme için masaüstü bilgisayar/Laptop/Tablet cihazları kullanılacaksa SMS de yer alan link kopyalanıp web browser/tarayıcıya yapıştırılır ve açılan bölüme sms deki şifre girilmesi sonrası görüşme sağlanır.

canlidanisman.com danışman ile danışan arasında yapılacak görüntülü görüşmenin kaydını tutmamaktadır.