Canlı Danışman Nasıl Çalışır

Canlidanisman.com İşleyiş Bilgileri

1.Alıcı yani danışan , danışmanlardan randevu almak için canlidanisman.com’a üye olmasına gerek yoktur.

2.Alıcı yani danışan randevu oluşturma , Kendisine ait Cep telefon sms doğrulaması yapılır , kişisel vs. bilgiler girilir ve sonrasında danışmanlık hizmet ücret tahsilatı yapılır ve randevu oluşturulur.

3.Alıcı yani danışan randevu oluşturma , canlidanisman.com’da yer alan danışmanlar arasından tercihini yapar.Tercih ettiği danışman profilinde yer alan randevu oluştur butonuna tıklar ve “cep telefon sms doğrulama,bilgi girişi , randevu tarih-saat seçimi , ödeme yapılır.” Ve randevu kesinleştirilir.

4.Alıcı yani danışan, Randevu tarih-saatinde online görüntülü görüşmeye katılmak için canlidanisman.com un gönderdiği sms de yer alan linke tıklanması sonrası kolayca danışman ile görüşme yapabilecektir.

5. canlidanisman.com’dan satın alınan hizmet tutarı canlidanisman.com’un havuz hesabına aktarılır.

6.Satıcı yani danışman, randevu kesinleşmesi sonrası danışan bilgileri ilgili danışmana SMS / e-mail / Whatsapp ile anında gönderilir.

7.Satıcı yani danışman, Randevu tarih-saatinde alıcı-danışan kişiye online görüntülü/sesli danışmanlık hizmetini verir.

8. Danışmanlık hizmeti verildikten sonra havuz hesabına aktarılan ücretten, canlidanisman.com hizmet bedeli+kdv kesilerek satıcının hesabına 21 gün içersin de aktarılır.