Danisman Bilgiler

Danışman Olarak Nasıl Kayıt Olurum?

Canlidanisman.com websitesi kayıt sayfasında yer alan ilgili bölümlere İsim, soyisim, telefon numarası ve üye hesabınıza giriş şifresi belirleyerek üye olabilirsiniz.Üye hesabınıza ilk giriş yapma esnasında cep telefon numarasını doğrulama amaçlı SMS ile kod gönderimi yapılır.  

Danişman Kayıtı Ücretli mi?

Danışmanlar canlidanisman.com websitesinin avantajlarından yararlanabilmek için 1 ve 2 yıl süreli paketten birini seçip üyelik ücret ödemesi yapılır. Kayıt sayfamızdan güncel üyelik ücret bilgisini Görebilirsiniz.

Kayıt Olma Sonrası Danışman profilimi Nasıl Oluştururum?

Üye hesabınız içerisinde ; mesleğiniz ile ilgili bilgileri , resim – videoları , hakkımızda yazısını , sosyal medya hesap linklerinizi , size hangi iletişim seçeneği üzerinden ulaşılmasını istiyorsanız o seçeneği  aktif ederek profilinizde yayınlaya bilirsiniz.

Üye Profilini Yayınla – Yayından Kaldır.

Hesabınız içerisinden üye profilinizi anlık olarak kontrol edebilirsiniz örnek istediğiniz zaman yayından kaldırabilir ve tekrar yayına alabilirsiniz.

Yabancı Dil Biliyorsanız.

Hangi dilde danışmanlık vermek istiyorsanız o dillere ait ülke bayraklarını profilinizde yayınlayarak yabancı dilde danışmanlık verdiğinizi profilinizi belli etmiş olursunuz.

 

Ödeme Alma Sistemi Güvenli Midir?

Canlidanisman.com TCMB tarafından denetlenen “ Pay TR Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş. üyesidir ve pay tr firmasının güvenli altyapısını kullanarak Kredi Kart İle Ödeme Alır. Pay Tr lisanslı bir elektronik para ve ödeme hizmetleri sağlayan bir kuruluştur.

Kredi Kartı Dışında Bir Ödeme Yöntemi Var mıdır?

Canlidanisman.com banka hesaplarına Havale-EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

İptal Edilen randevunun Ücret İadesi Nasıl Yapılır?

Danışan veya danışman tarafından iptal olan hizmetin geri ödemesi , ödeme yaptığınız bankaya bağlı değişmek ile birlikte 14 iş günü içerisinde iade edilir.

Danışman Önceden Bilgi Vermeksizin Görüşmeye Katılmazsa Ne Olur?

Danışman randevuyu önceden iptal etmeksizin görüşme başladıktan sonra 10 dk içerisinde randevuya gelmezse, randevunuz otomatik olarak iptal edilir ve randevu ücreti tarafınıza iade edilir.

Randevu Alan Kişi Haber Vermeksizin Görüşmeye Katılmazsa Ne Olur?

Alınan randevuya danışan kişi belirlenen tarih saatte Görüşmeye katılım sağlamazsa 10 dakika beklenir ve görüşme iptal edilir. Danışmanın programına göre 2.bir randevu tarihi belirlenir.